Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Brygadzista 750 views

Branża: Produkcja – Kierownik
Miejsce pracy: Słupno/k. Radzymina

Opis stanowiska:
• zarządzanie produkcja, pracownikami produkcji, szkolenia pracowników,
• planowanie, organizacja pracy, monitorowanie, raportowanie, egzekwowanie standardów/zasad/przepisów,
• wdrażanie zadań usprawniających, przeprowadzanie inwentaryzacji, dbanie o wysoką jakość przepływu informacji, współpraca z innymi działami, przeprowadzanie i analiza audytów,

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe techniczne, mechaniczne średnie lub wyższe, kierunki: zarządzanie produkcją/ mechanika maszyn/logistyka/ekonomia,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• umiejętność efektywnej komunikacji i delegowania zadań,
• kreatywność i umiejętność motywowania zespołu,
• pozytywne nastawienie, rzetelność i chęci do pracy,

Oferujemy:
• wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia 5500-7000 brutto + premia,
• umowa o pracę oraz zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• system pracy 3-zmianowy, 6-14, 14-22, 22-6,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• prywatną opieką medyczną oraz ubezpieczenia grupowe,
• programy motywacyjne i lojalnościowe.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Kasia tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl