Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Brygadzista – Lider zmiany 91 views

Branża: produkcyjna
Miejsce pracy: Michałów-Reginów, k. Legionowa

Opis stanowiska:
• zarządzanie zespołem pracowników,
• raportowanie przebiegu procesu produkcji,
• skuteczna realizacja wyznaczonych celów,
• obsługa maszyn, przestrzeganie zasad i procedur,
• dbałość o powierzone mienie i porządek w miejscu pracy,

Wymagania:
•  doświadczenie min. 2 lata w zarządzaniu pracy zespołu produkcyjnego,
• samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
• wykształcenie min. średnie techniczne,
• prawo jazdy kat. B., doświadczenie na produkcji, zaangażowanie,

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 4 900 brutto do 6 000 brutto, uzależnione od doświadczenia,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę w systemie 4 – zmianowym (ruch ciągły),
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja3@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Kasia tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl