Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Doradca serwisowy 1059 views

Branża: produkcyjna
Miejsce pracy: powiat poznański

Opis stanowiska:
• wsparcie techniczne działu sprzedaży w obsłudze klienta na budowie
• serwis i obsługa urządzeń min. mini żurawie, osprzęt do montażu,
• aktywne nawiązywanie kontaktów z grupami docelowymi (firmy wykonawcze), doradztwo, promocja i sprzedaż produktów będących w ofercie firmy,
• prowadzenie praktycznych szkoleń i prezentacji, skierowanych m.in. do uczniów szkół i firm wykonawczych,
• udział w targach i szkoleniach,
• obsługa reklamacji w podległym regionie,
• monitoring rynku na podległym obszarze, rapowanie wyników pracy,

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie z zakresu budownictwa,
• doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku, np. jako instruktor/majster na budowie,
• zaawansowana wiedza na temat zasad murowania z materiałów budowlanych,
• uprawnienia elektryczne (preferowane D i E),
• komunikatywność i gotowość do prowadzenia praktycznych szkoleń z zasad murowania,
• umiejętność nawiązywania kontaktów, kształtowania pozytywnych relacji z klientami,
• dobra znajomość pakietu MS Office, planowania i organizowania czasu pracy, prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
• wynagrodzenie do 6 000 brutto, uzależnione od doświadczenia,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premie,
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość rozwoju zawodowego, dopasowany pakiet szkoleń,
• nowoczesne narzędzia pracy: samochód, laptop, tablet,
• benefity pracownicze: ubezpieczenia na życie, opieki medyczna, karta Multisport.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja3@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Antonina tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl