Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Freelancer Head Hunter – Partner rekrutacyjny 937 views

Branża: HR
Miejsce pracy: Polska, Warszawa

Opis stanowiska:
• wyszukiwanie kandydatów metodą direct search oraz executive search;
• przeprowadzaniu procesu rekrutacji i selekcji kandydatów według ściśle określonych kryteriów;
• tworzenie arkusza oceny kandydatów, rekomendacji oraz weryfikacje referencji;

Wymagania:
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska niskiego, średniego i wysokiego szczebla oraz stanowiska specjalistyczne;
• bardzo wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
• kreatywność, pozytywne nastawienie i orientacja na osiąganie wyników;
• znajomość jęz. angielskiego/ukraińskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
• dobra znajomość MS Office;

Oferujemy:
• stałą współpracę z możliwość wyboru projektów rekrutacyjnych;
• możliwość pracy zdalnej na terenie całej Polski;
• możliwość potraktowania współpracy z nami jako dodatkowego źródła dochodów lub stałego zajęcia;
• rozliczenie na podstawie atrakcyjnych prowizji od realizacji zleconych procesów;
• współprace na umowie zlecenie/dzieło lub działalność gosp.

Osoby zainteresowane ofertą współpracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja2@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Kasia tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl