Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Konsultant ds. umawiania spotkań 1555 views

Miejsce pracy: Piaseczno ul. Puławska

Opis stanowiska:
• kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania z przedstawicielem;
• przestrzeganie procedur i osiąganie założonych celów;
• dbanie o wizerunek firmy oraz o wysoką jakości świadczonych usług;

Wymagania:
• miele widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży;
• komunikatywność i wysoka kultura osobista;
• zaangażowania i dobrej organizacji pracy;

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe nawet 16 zł/h;
• system premiowy oraz konkursy;
• elastyczne grafik pracy w godz. 9­-20;
• szkolenia i kompleksowe wdrożenie do pracy;
• możliwość rozwoju zawodowego;
• przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Kasia tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl