Rekrutacja: 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Lekarz neurolog 452 views

Branża: medyczna
Miejsce pracy: Świebodzin

Opis stanowiska:
• świadczenie usług w zakresie neurologii w poradni neurologicznej,
• udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia,
• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:
• lekarz posiadający specjalizacje w dziedzinie neurologii,
• umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
• prawo wykonywania zawodu,
• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• elastyczny grafik,
• przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,
• bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja5@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

[contact-form-7 id="1403" title="Aplikuj"]
Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5  tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl