Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Magazynier 672 views

Branża: produkcja
Miejsce pracy: Przyjaźń gm. Żukowo k. Gdańska

Opis stanowiska:
• przyjmowanie dostaw,
• kompletacja materiałów do wydania,
• wydania wewnętrzne i zewnętrzne, załadunek towaru, wysyłka

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok
• uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
• umowa zlecenie 3 m-ce (okres próbny )
• po okresie próbnym, umowa o pracę – czas nieokreślony
• praca pn. – pt. 7 – 15 , Wynagrodzenie 4003 zł brutto / m-c
• organizujemy dowóz pracowników z Gdańska Oliwy,
Gdańsk Główny (dworzec) i z powrotem

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja6@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Antonina tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl