Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Operator maszyn konwencjonalnych – Frezer 1487 views

Branża: produkcja
Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska:
• ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali – frezarki konwencjonalne,
• wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
• praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne.

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• znajomość rysunku technicznego – mile widziane wykształcenie zawodowe i techniczne,
• zaangażowanie w wykonywaną pracę, dobra organizacja pracy, systematyczność.

Oferujemy:
• wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
• umowa o pracę oraz zatrudnienie w firmie z tradycjami,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• praca jednozmianowa – 7-15 – poniedziałek – piątek.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja5@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Antonina tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl