Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Pakowacz słodyczy 1176 views

Branża: spożywcza
Miejsce pracy: Warszawa Rembertów

Opis stanowiska:
• pakowanie koszy prezentowych i konfekcjonowanie słodyczy
• dbanie o estetyczny wygląd produktu gotowego
• przygotowywanie wysyłek produktu

Wymagania:
• aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia
• dyspozycyjność, dokładność i sprawność manualna

Oferujemy:
• wynagrodzenie podstawowe 14 zł brutto/h
• gruntowne szkolenie i możliwość rozwoju
• pracę od poniedziałku do soboty w godz.08:00-16:00 lub 7:00-17:00
• stałe i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Kasia tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl