Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Specjalista ds. cen transferowych i umów 712 views

Branża: Energia
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• sporządzanie analiz i dokumentów transakcji handlowych ,
• wsparcie procesu przygotowywania umów handlowych,
• współudział w negocjacjach i uzgodnieniach z kontrahentami ,
• wsparcie obszarów rozwojowych spółki w zakresie zgodności z obowiązującymi przepisami podatkowymi,
• współpraca z innymi częściami organizacji,
• wsparcie innych procesów działu Back Office w tym w zakresie zastępstw.

Wymagania:
• biegła znajomość języka angielskiego,
• doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze energetycznym,
• doświadczenie w opracowywanie benchmarków i analiz porównawczych,
• znajomość standardów umów EFET i umów ramowych stosowanych na rynku energetycznym.

Oferujemy:
• umowa na pełny etat na czas nieokreślony,
• system premii rocznych i benefity poza płacowe,
• pracę w stabilnej i dynamicznie się rozwijającej firmie,
• samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na olga@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

[contact-form-7 id="1403" title="Aplikuj"]
Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5  tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl