Rekrutacja: 515-599-882 lub 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Specjalista ds. obsługi klienta 1442 views

Miejsce pracy: Warszawa – Mokotów ul. Cybernetyki
(dogodny dojazd komunikacja miejska METRO i ZTM )

Opis stanowiska:
• telefoniczna obsługa przedsprzedażowa i posprzedażowa klientów;
• kontakt z firmą kurierską w celu obsługi wysłanych paczek;
• przyjmowanie i wstępne rozpatrywanie reklamacji;
• aktualizacja bazy danych i cykliczne raportowanie do przełożonego;
• utrzymanie najwyższej jakości obsługi klienta ;

Wymagania:
• dobra znajomość pakietu MS Office;
• mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;
• komunikatywność i dobra organizacja pracy;

Oferujemy:
• pewne wynagrodzenie podstawowe 15 zł /h brutto + premie i bonusy
• do 50% zniżek na wszystkie firmowe produkty;
• ciekawy i zróżnicowany zakres obowiązków;
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwijającej się firmie;
• stabilne zatrudnienie w godz. 8-16 lub 9-17 – umowa o pracę po okresie próbnym;

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Podziel się

Oferty pracy

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

Rekrutacja – pokój nr 5
Kasia tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl