Leasing i outsourcing pracowników3

[vc_row bg_image=”1541″][vc_column][vc_row_inner inner_container=”true”][vc_column_inner][gap size=”80″][vc_custom_heading text=”Leasing i outsourcing pracowników” font_container=”tag:h1|text_align:left|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes”][gap size=”80″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row inner_container=”true”][vc_column][gap size=”40″][vc_column_text]

Pracownik do wynajęcia? To możliwe z agencją doradztwa personalnego Level Work! Oferujemy Państwu nowoczesne formy zatrudnienia takie jak leasing i outsourcing pracowników, które niosą za sobą wiele korzyści i sprawdzają się w nietypowych sytuacjach.

Są to rozwiązania dedykowane firmom potrzebującym pracowników sezonowych, pracowników na zastępstwo w sezonie urlopowym czy np. w trakcie urlopu macierzyńskiego lub też skierowane do zakładów poszukujących dodatkowych osób niezbędnych do realizacji dużego przedsięwzięcia. Z leasingu pracowników warto skorzystać również wtedy, gdy firma rozwija się, ale nie stać jej jeszcze na stworzenie dodatkowych etatów lub gdy powiększenie zespołu wiązałoby się z przekroczeniem ustawowych limitów (np. składki na fundusz socjalny, PFRON itp.). Takie rozwiązanie cenią sobie również przedsiębiorstwa, które w wyjątkowych sytuacjach korzystają z doraźnego wsparcia specjalistów.

Leasing pracowników to korzystne rozwiązanie

Leasing i outsourcing pracowników polega na tym, że pracownik zatrudniany jest nie przez firmę, w której pełni obowiązki, lecz przez agencję pracy. Dzięki temu pracodawca obniża koszty zatrudnienia, ponieważ płaci jedynie za przepracowane godziny pracownika (roboczogodziny) i nie ponosi innych zobowiązań finansowych. Ponadto unika szeregu formalności i obowiązków kadrowych oraz nie organizuje procesu rekrutacyjnego. Zyskuje możliwość określenia elastycznego czasu umowy, a dodatkowo ma okazję sprawdzić pracownika przed zatrudnieniem go na stałe.

[/vc_column_text][gap size=”20″][vc_btn title=”Skontaktuj się z nami” style=”custom” custom_background=”#e6b706″ custom_text=”#ffffff” size=”lg” align=”center” css_animation=”fadeIn” link=”url:http%3A%2F%2Flevelwork.pl%2Fkontakt%2F|title:Skontaktuj%20si%C4%99%20z%20nami||”][/vc_column][/vc_row]