Projekty specjalne – nowoczesne usługi HRElastyczność, analiza indywidualnych potrzeb, szybka reakcja na potrzeby klientów – tym są projekty specjalne oferowane przez Level Work.


Pogotowie HR

Nieprzewidziane sytuacje wymagające natychmiastowej reakcji zdarzają się w każdym przedsiębiorstwie. Potrzeba zatrudnienia dodatkowych pracowników do projektu, poszukiwanie pracownika na zastępstwo, nieoczekiwana rekrutacja – zawsze wtedy możecie Państwo zwrócić się do Level Work. Oferujemy szybką reakcję i rozwiązanie problemów kadrowych.

Rekruter na godziny

Jeżeli nie masz czasu na przeprowadzenie rekrutacji lub też pragniesz, aby do Twojego zespołu dołączył wykwalifikowany specjalista, możesz skorzystać z doraźnej pomocy rekrutera z firmy Level Work. Nie musisz decydować się na stałą współpracę z agencją HR, aby zyskać wsparcie w poszukiwaniu pracownika – jesteśmy do Twojej dyspozycji wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Siły sprzedaży oraz merchandisingowe – tworzenie i obsługa

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, sięgnij po porady do specjalistów. W oparciu o specyfikę Twojego przedsiębiorstwa przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt sprzedażowy i merchandisingowy.

Kompleksowa obsługa kadrowo płacowa

Nie musisz brać na siebie obowiązku prowadzenia działu kadr i płac. Obsługę wszystkich spraw związanych z HR możesz przekazać firmie Level Work, która dobierze najoptymalniejsze rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa i dopilnuje wszelkich formalności.

Projekty wymagające nietypowych kwalifikacji

Niektóre projekty wymagają szerokiej wiedzy z zakresu innych branż. Dzięki naszym usługom, możecie Państwo doraźnie skorzystać z pomocy ekspertów o nietypowych kwalifikacjach, bez konieczności stałego ich zatrudniania. Jest to wygodne rozwiązanie, które wesprze Państwa firmę na drodze do rozwoju.

Wynajem sal konferencyjnych/szkoleniowych

Oferujemy wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych, odpowiednio dostosowanych do przeprowadzania kursów i różnego rodzaju spotkań firmowych.


BHP

Szkolenia BHP i odzież

Przeprowadzamy szkolenia BHP wstępne(instruktaż ogólny i stanowiskowy) i okresowe dla pracowników. Szkolenia przeprowadzane przez specjalistów w siedzibie naszej firmy. Każde szkolenie kończy się egzaminem oraz wydaniem  zaświadczenia o ukończeniu kursu. Zapewniamy odzież specjalistyczną dla pracowników. Zapytaj o szczegóły.