Rekrutacja pracownikówProces rekrutacji wymaga ogromnego zaangażowania i znacznego nakładu czasu. Dlatego też warto powierzyć obowiązki z nim związane profesjonalnej firmie rekrutacyjnej, która, mając wiedzę z zakresu doradztwa personalnego i doświadczenie w selekcji pracowników, sprawnie pozyska odpowiedniego kandydata do Państwa zespołu.

Wsparcie na każdym etapie rekrutacji

Powierzając w nasze ręce rekrutację pracownika, zyskujecie Państwo pewność, że zaangażujemy się w poszukiwania na każdym etapie, dokładając wszelkich starań, by zaproponowany kandydat w pełni odpowiadał potrzebom firmy. Pomożemy sprecyzować oczekiwania, dzięki czemu stworzymy odpowiednią ofertę pracy oraz zajmiemy się jej publikacją. Następnie przeanalizujemy dokumenty aplikacyjne oraz wyselekcjonujemy kandydatów, z którymi przeprowadzimy rozmowy kwalifikacyjne. Sprawdzimy referencje oraz przedstawimy najlepszych aplikantów.

Proponujemy również rozwiązanie Try&Hire, w ramach którego zatrudnimy Państwa pracownika na okres próbny w Level Work. Oferujemy rozwiązania służące Państwa wygodzie i komfortowi.