Zapewniamy wyższy
poziom zatrudnieniaLevel Work – Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944.


Witamy na stronie Agencji Pracy i Doradztwa Personalnego Level Work. Nasza firma powstała, by pomagać pracownikom i pracodawcom w całej Polsce, pośrednicząc w procesach rekrutacyjnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją, która sięga po nowoczesne narzędzia i metody HR. Dzięki temu wspieramy rozwój zawodowy osób poszukujących pracy oraz zwiększamy wydajność przedsiębiorstw. Wyróżniamy się spośród innych firm organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.


CO NAS WYRÓŻNIA?

Wynagrodzenie zawsze na czas

Pewni i sprawdzeni pracodawcy

Zróżnicowane oferty pracy

Nowoczesne rozwiązania HR

Indywidualne podejście

Solidna agencja pracy


Kompleksowe usługi HR i oferty pracy

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na doskonałe poznanie realiów rynku pracy i wyjście naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować skuteczne rozwiązania merytorycznie wspierające firmy w zakresie HR. Oferujemy kompleksową pomoc w poszukiwaniu i rekrutacji nowych pracowników oraz pracowników na zastępstwo, a także rozwiązania takie jak leasing i outsourcing personelu. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb, szybką reakcję na zmieniające się warunki oraz kompleksową obsługę projektu. Priorytetem naszej agencji pracy jest to, aby na każdym kroku być partnerem klienta, a nie jedynie firmą świadczącą dla niego usługi HR. Pomagamy w działaniach rekrutacyjnych, a tym samym wspieramy rozwój przedsiębiorstwa. Współpraca z Level Work opiera się na kompleksowej obsłudze HR i niesie za sobą znaczne korzyści – decydując się na naszą pomoc, klient nie musi zatrudniać specjalisty czy specjalistów HR na etat do swojej firmy i może skorzystać z usług agencji tylko w przypadku, kiedy istnieje taka potrzeba. Płaci za zrealizowane zadania i zrekrutowane osoby. W Level Work stawiamy na partnerstwo w biznesie i stałą współpracę.

Dla osób bezrobotnych i chcących zmienić zatrudnienie przygotowujemy atrakcyjne oferty pracy o zróżnicowanym charakterze. Gromadzimy również propozycje pracy tymczasowej, które cenione są  przez studentów, uczniów, osoby poszukujące pierwszej pracy, jak również cieszą się popularnością wśród osób w średnim wieku 50+, a nawet wśród emerytów. Pomagamy znaleźć zatrudnienie kandydatom o rozmaitych kwalifikacjach.

Znamy zarówno potrzeby pracodawców, jak i oczekiwania pracowników, co pozwala nam na najwyższą skuteczność naszych działań. Zapraszamy do współpracy!levelwork o nas