Asystent/ka Działu Sprzedaży

REKRUTACJA TYMCZASOWO ZAWIESZONA
Branża: produkcyjna
Miejsce pracy: okolice Karczewa

Opis stanowiska:
• realizacja zamówień
• prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami
• obsługa klientów
• ścisła współpraca z innym działami w zakresie realizacji zamówień

Wymagania:
• bardzo dobra obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. B1
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• dokładności i skrupulatności

Oferujemy:
• umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
• prywatna opieka medyczna
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja5@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Podziel się

Wyszukaj oferty pracy

Oferty Pracy