Branża: drukarska
Miejsce pracy: Płońsk

Opis stanowiska:
• realizacja przydzielonych planów sprzedażowych,
• samodzielne prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych,
• pozyskiwanie nowych klientów i sporządzanie raportów sprzedaży,
• raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:
• min. 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży B2B (preferowane doświadczenie w branży poligraficznej lub wydawniczej),
• wykształcenie wyższe i płynna znajomość języka angielskiego,
• wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,
• godziny pracy 8:00 – 16:00 ( poniedziałek – piątek),
• możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja3@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Podziel się

Oferty pracy