Branża: gastronomia
Miejsce pracy: Gliwice lub Kraków

Opis stanowiska:
•  przygotowanie dań kuchni ciepłej i zimniej zgodnie ze standardami,
•  dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
•  aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna,
• umiejętność pracy na recepturach,
•  doświadczenie w gastronomi na podobnym stanowisku,
• praktyczna znajomość systemu HACCP.

Oferujemy:
• pewną pracę od zaraz,
• gwarantowane wynagrodzenie 26 zł/h brutto,
• profesjonalne szkolenie oraz wdrożenie do pracy,
• pracę zmianową i możliwość ustalania grafika.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja5@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Podziel się

Oferty pracy