Branża: produkcyjna
Miejsce pracy: Powodowo

Opis stanowiska:
• bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo,
• konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn,
• usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe techniczne,
• doświadczenie zawodowe min. rok w zakładzie produkcyjnym,
• łatwość nauki obsługi maszyn sterowanych numerycznie,
• punktualność, dyspozycyjność,  samodzielność, dokładność ,

Oferujemy:
• wynagrodzenie 3 200 brutto/m – uzależnione od doświadczenia,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę w systemie 4 – zmianowym (ruch ciągły),
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja3@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Podziel się

Oferty pracy