Branża: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Sękocin k. Warszawy

Opis stanowiska:
• obsługa magazynu
• sprawdzanie dostaw i rozkładanie towaru na półki
• proste prace manualne, kompletacja zamówień

Wymagania:
• sprawność manualna
• mile widziane doświadczenie z wysokim składem z uprawnieniami na wózki widłowe
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• wynagrodzenie od 19 zł brutto/h + premia,
• praca poniedziałek – piątek w godzinach – 6-14;14-22
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja4@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Podziel się

Oferty pracy