Branża: medyczna
Miejsce pracy: Kościerzyna lub Dzierżążno

Opis stanowiska:
• wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kierowcy ratownika medycznego lub ratownictwa medycznego,

Wymagania:
• kwalifikacje ratownika medycznego,
• prawo jazdy kat. B i uprawnienia do kierowania pojazdem uprzywilejowanym.

Oferujemy:
• umowę kontraktową/zlecenie,
• atrakcyjne warunki finansowe (wyższa stawka godzinowa za udzielanie świadczeń stacjonarnych w SOR),
• pracę w przyjaznej atmosferze.
• bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja5@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Podziel się

Oferty pracy