Specjalista ds. obsługi klienta

Branża: telefoniczna obsługa klienta
Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Opis stanowiska:
• wykonywanie połączeń wychodzących do klientów z różnych kampanii, przedstawianie produktu ( panele fotowoltaiczne ),
• umawianie klienta na spotkanie z technikiem,
• dbanie o dobrą logistykę spotkań w kalendarzu,

Wymagania:
• komunikatywność,
• mile widziane osoby z doświadczeniem w biurze obsługi klienta,

Oferujemy:
• pewne i stałe projekty,
• podstawa 18 zł brutto / h + system prowizyjny,
• jedna zmiana 9:00 – 17:00,
• możliwość skorzystania z karty MultiSport i opieki lekarskiej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na rekrutacja4@levelwork.pl wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Podziel się

Wyszukaj oferty pracy

Oferty Pracy