Agencja rekrutacyjna Level Work

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Zdobyte doświadczenie pozwoliły nam na doskonałe poznanie realiów rynku pracy i wyjście naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować skuteczne rozwiązania bezpośrednio wpływające na zwiększenie wydajności, zniwelowanie problemu zastępstwa w przypadku absencji pracowników, oraz bieżące wsparcie merytoryczne.

Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb, szybką reakcję na zmieniające się warunki oraz kompleksową obsługę projektu.

agencja head hunting warszawa
376399
Otrzymanych CV
20921
rekrutacji
39889
zatrudnionych kandydatów

Referencje


I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


Opinie pracowników


  • “Dzięki Level Work znaleźliśmy Firmę w której możemy pracować razem. Rekruterzy zawsze służą pomocą. Jasne i przejrzyste warunki współpracy. Pełen profesjonalizm”

    Kasia i Robert z Nadarzyna

  • ” Agencja Level Work pomogła mi napisać CV i znaleźć pracę którą mogę pogodzić ze studiami. Miła i kompetentna obsługa. Szkolenie wdrażające do pracy i wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam”

    Alan Góra Kalwaria

  • “Agencja Level Work poleciła moją kandydaturę do jednego z lepszych  call center w Warszawie. Dzięki temu mogę się rozwijać i otrzymuje godne wynagrodzenie zawsze w terminie. Super warunki pracy i grafik indywidualnie ustalany. Polecam”

    Monika z Warszawy