Level Work

Agencja rekrutacyjna Level Work

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną i pracy tymczasowej. Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Zdobyte doświadczenie pozwoliły nam na doskonałe poznanie realiów rynku pracy i wyjście naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować skuteczne rozwiązania bezpośrednio wpływające na zwiększenie wydajności, zniwelowanie problemu zastępstwa w przypadku absencji pracowników, oraz bieżące wsparcie merytoryczne.

Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb, szybką reakcję na zmieniające się warunki oraz kompleksową obsługę projektu.

Nasza Agencja pomaga zarówno pracownikom, jak i pracodawcom w całej Polsce. Jako dynamicznie rozwijająca się firma sięgamy po nowoczesne narzędzia i metody, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić maksymalną wydajność przedsiębiorstw i wspierać rozwój zawodowy osób, które poszukują pracy.

  •  Rekrutacja pracowników
    Rekrutacja pracowników
  •  Leasing pracowników
    Leasing pracowników
  •  Agencja pracy tymczasowej
    Agencja pracy tymczasowej
  •  Projekty specjalne
    Projekty specjalne
Device Slider
Direction Arrows
0
Otrzymanych CV
Direction Arrows
0
Rekrutacji
0
Zatrudnionych kandydatów

W czym możemy pomóc

Znamy zarówno potrzeby pracodawców, jak i oczekiwania pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać skutecznie i zapewnić obu stronom maksymalną satysfakcję.

Oferowane przez nas usługi obejmują:

– rekrutacja specjalistów, kadry zarządzającej, pracowników wysokiego i średniego szczebla
– rekrutacja pracowników podstawowych
– pozyskiwanie i selekcja osób niepełnosprawnych
– leasing pracowników i praca tymczasowa
– payroll
– projekty specjalne

Agencja pracy, również tymczasowej

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako agencja pracy, a tym samym znamy realia rynku pracy i jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów. Naszymi atutami jest dobra organizacja, elastyczność, terminowość oraz wysoka jakość świadczonych usług. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, umiejętnie dopasowujemy się do potrzeb i potrafimy dostosować się do zmieniających się warunków.

Oferujemy nie tylko możliwość znalezienia stałego zatrudnienia, jak robią to inne agencje pracy. Prócz tego gromadzimy także propozycje pracy tymczasowej, które szczególnie cenione są wśród studentów, uczniów czy osób w średnim wieku lub emerytów.

Biuro rekrutacyjne

W naszej agencji staramy się być partnerem na każdym etapie. Jako agencja rekrutacyjna pomagamy pracodawcom znaleźć idealnych pracowników, którzy będą rzetelnie wykonywać powierzone im zadania. Swoją ofertę kierujemy także do osób szukających pracowników tymczasowych czy na zastępstwo. Kierując się swoją wiedzą i doświadczeniem, przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z rekrutacją pracowników. Tym samym odciążamy firmę, a jej właścicielom dajemy pewność, że rekrutacja zostanie przeprowadzona profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami. Jesteśmy w stanie zaoferować wiele korzyści – przede wszystkim dzięki korzystaniu z naszych usług nie trzeba zatrudniać specjalistów HR na etat w swojej firmie, a jedynie zgłosić się do nas, gdy pojawi się taka potrzeba.

Nasza oferta skierowana jest także do osób, które poszukują pracy albo chcą zmienić miejsce zatrudnienia. Niezależnie od kwalifikacji pomagamy znaleźć odpowiednie miejsce pracy, które spełni oczekiwania osób korzystających z naszych usług.

Nasze referencje

Przeglądaj oferty pracy