Dla pracodawcyPracownik idealny nie istnieje?

Jaki powinien być idealny pracownik Państwa firmy? Poprzez doradztwo personalne wspólnie odpowiemy na to pytanie, tworząc profil kandydata, którego właśnie potrzebujecie.

Udzielimy Państwu pomocy niezależnie od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Wasze przedsiębiorstwo. Przede wszystkim wtedy, gdy poszukujecie pracownika, który wniesie do zespołu nową jakość. Wspieramy też w sytuacji, gdy doraźnie potrzebujecie wsparcia – np. przy realizacji dodatkowego zlecenia lub w trakcie intensywnego sezonu. Korzystając z naszych usług, pozyskacie również pracownika tymczasowego lub na zastępstwo.

Wszechstronne i nowoczesne usługi

Jesteśmy elastyczni, dlatego wychodzimy na przeciw potrzebom klientów. Przejmiemy na siebie wszystkie obowiązki związane z rekrutacją pracowników, co pozwoli Państwa firmie na zaoszczędzenie czasu i uzyskanie pewności, że znajdą Państwo odpowiedniego kandydata. Nasze usługi skierowane są również do firm, które pragną zatrudnić osoby niepełnosprawne – posiadamy własną bazę kandydatów oraz współpracujemy z odpowiednimi instytucjami. Ciekawymi rozwiązaniami są również leasing i outsourcing pracowników, w ramach których zminimalizują Państwo koszty zatrudnienia.


Sprawdź, jak możemy Ci pomóc w rekrutacji

Rekrutacja pracowników

Osoby niepełnosprawne

Leasing pracowników

Praca
tymczasowa