Level Work

Agencja Rekrutacyjna i Pracy Tymczasowej

Nasza firma powstała, by pomagać pracownikom i pracodawcom w całej Polsce, pośrednicząc w procesach rekrutacyjnych oraz obsłudze kadrowo- płacowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją, która sięga po nowoczesne narzędzia i metody HR. Dzięki temu wspieramy rozwój zawodowy osób poszukujących pracy oraz zwiększamy wydajność przedsiębiorstw. Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia
nr Certyfikatu 10944 i 17663.

Dlaczego my

Nasza atuty

Nowoczesne rozwiązania HR

Zróżnicowane oferty pracy

Sprawdzeni pracodawcy

Wynagrodzenie na czas

Solidna agencja pracy

Indywidualne podejście

Kompleksowe usługi nie tylko HR

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na doskonałe poznanie realiów rynku pracy i wyjście naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować skuteczne rozwiązania wspierające firmy w zakresie HR i rachunkowości.

Oferujemy kompleksową pomoc w poszukiwaniu i rekrutacji nowych pracowników. Polecamy rozwiązania takie jak leasing i outsourcing personelu oraz obsługę kadrowo-płacową. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb, szybką reakcję na zmieniające się warunki oraz kompleksową obsługę projektu.

Priorytetem naszej agencji jest partnerskie podejście. Pomagamy w codziennych zmaganiach, a tym samym wspieramy rozwój przedsiębiorstwa. 

Współpraca z Level Work opiera się na kompleksowej obsłudze i niesie za sobą znaczne korzyści – decydując się na naszą pomoc, nie musisz zatrudniać specjalistów HR, Kadrowych lub Księgowych na etat do swojej firmy. Możesz skorzystać z usług agencji tylko w przypadku, kiedy istnieje taka potrzeba. Płacisz za zrealizowane zadania i zrekrutowane osoby. W Level Work stawiamy na partnerstwo w biznesie i stałą współpracę.

Masz pytanie? Chętnie pomożemy!

Dostosowani do Twoich potrzeb

Znamy zarówno potrzeby pracodawców, jak i oczekiwania pracowników, co pozwala nam na najwyższą skuteczność naszych działań.

Dla osób bezrobotnych i chcących zmienić zatrudnienie mamy atrakcyjne oferty pracy o zróżnicowanym charakterze. Gromadzimy również propozycje pracy tymczasowej, które cenione są  przez studentów, uczniów, osoby poszukujące pierwszej pracy, jak również przez osoby w wieku 50+, a nawet emerytów. Pomagamy znaleźć zatrudnienie kandydatom o rozmaitych kwalifikacjach.

Jak możemy Ci pomóc?