Level Work

Level Work – Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego

Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr Certyfikatu 10944.


Witamy na stronie Agencji Pracy i Doradztwa Personalnego Level Work. Nasza firma powstała, by pomagać pracownikom i pracodawcom w całej Polsce, pośrednicząc w procesach rekrutacyjnych. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją, która sięga po nowoczesne narzędzia i metody HR. Dzięki temu wspieramy rozwój zawodowy osób poszukujących pracy oraz zwiększamy wydajność przedsiębiorstw. Wyróżniamy się spośród innych firm organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Ikona-1_2
Ikona-2
Ikona-4
Ikona-6
Ikona3
Ikona-5
Ikona-1_2
Ikona-2
Ikona-4
Ikona-6
Ikona3
Ikona-5

Kompleksowe usługi HR i oferty pracy

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na doskonałe poznanie realiów rynku pracy i wyjście naprzeciw oczekiwaniom przyszłych klientów. Jesteśmy w stanie zaoferować skuteczne rozwiązania merytorycznie wspierające firmy w zakresie HR

Oferujemy kompleksową pomoc w poszukiwaniu i rekrutacji nowych pracowników oraz pracowników na zastępstwo, a także rozwiązania takie jak leasing i outsourcing personelu. Gwarantujemy indywidualne podejście do potrzeb, szybką reakcję na zmieniające się warunki oraz kompleksową obsługę projektu. 

Priorytetem naszej agencji pracy jest to, aby na każdym kroku być partnerem klienta, a nie jedynie firmą świadczącą dla niego usługi HR. Pomagamy w działaniach rekrutacyjnych, a tym samym wspieramy rozwój przedsiębiorstwa. 

Współpraca z Level Work opiera się na kompleksowej obsłudze HR i niesie za sobą znaczne korzyści – decydując się na naszą pomoc, klient nie musi zatrudniać specjalisty czy specjalistów HR na etat do swojej firmy i może skorzystać z usług agencji tylko w przypadku, kiedy istnieje taka potrzeba. Płaci za zrealizowane zadania i zrekrutowane osoby. W Level Work stawiamy na partnerstwo w biznesie i stałą współpracę.

Dostosowani do Twoich potrzeb

Znamy zarówno potrzeby pracodawców, jak i oczekiwania pracowników, co pozwala nam na najwyższą skuteczność naszych działań. Zapraszamy do współpracy! Dla osób bezrobotnych i chcących zmienić zatrudnienie przygotowujemy atrakcyjne oferty pracy o zróżnicowanym charakterze. Gromadzimy również propozycje pracy tymczasowej, które cenione są  przez studentów, uczniów, osoby poszukujące pierwszej pracy, jak również cieszą się popularnością wśród osób w średnim wieku 50+, a nawet wśród emerytów. Pomagamy znaleźć zatrudnienie kandydatom o rozmaitych kwalifikacjach.

Firma Level Work Sp. z o.o. otrzymała dotację w ramach projektu “Dotacja na kapitał obrotowy dla Level Work Sp. z o.o.” przeznaczoną na finansowanie kapitału obrotowego w wysokości 93720,00 zł. Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N). Program Operacyjny Inteligentny Rozwój