Projekty specjalne

Nowoczesne usługi HR

Projekty specjalne oferowane przez Level Work

Pogotowie HR

Nieprzewidziane sytuacje wymagające natychmiastowej reakcji zdarzają się w każdym przedsiębiorstwie. Potrzeba zatrudnienia dodatkowych pracowników do projektu, poszukiwanie pracownika na zastępstwo, nieoczekiwana rekrutacja – zawsze wtedy możecie Państwo zwrócić się do Level Work. Oferujemy szybką reakcję i rozwiązanie problemów kadrowych.

Rekruter na godziny

Jeżeli nie masz czasu na przeprowadzenie rekrutacji lub też pragniesz, aby do Twojego zespołu dołączył wykwalifikowany specjalista, możesz skorzystać z doraźnej pomocy rekrutera z firmy Level Work. Nie musisz decydować się na stałą współpracę z agencją HR, aby zyskać wsparcie w poszukiwaniu pracownika – jesteśmy do Twojej dyspozycji wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Powiedz nam, jakiego pracownika szukasz, a my zajmiemy się resztą.

Wykorzystaj nasze kontakty i uzupełnij swoje kadry. Potrzebujesz talentów z rynku? Wiemy, jak do nich dotrzeć. Nasze metody oceny zapewniają wysokiej jakości kandydatów. Nie masz czasu lub zasobów na przeprowadzenie skutecznej rekrutacji? Pozwól nam się tym zająć!

Siły sprzedaży oraz merchandisingowe – tworzenie i obsługa

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć sprzedaż w swojej firmie, sięgnij po porady do specjalistów. W oparciu o specyfikę Twojego przedsiębiorstwa przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt sprzedażowy i merchandisingowy.

Projekty wymagające nietypowych kwalifikacji

Niektóre projekty wymagają szerokiej wiedzy z zakresu innych branż. Dzięki naszym usługom, możecie Państwo doraźnie skorzystać z pomocy ekspertów o nietypowych kwalifikacjach, bez konieczności stałego ich zatrudniania. Jest to wygodne rozwiązanie, które wesprze Państwa firmę na drodze do rozwoju.

Doradztwo zawodowe

Musisz zredukować etaty i chcesz zapewnić wsparcie pracownikom ponownie wchodzącym na rynek pracy, zachowując pozytywny wizerunek Twojej firmy? Skorzystaj z doradztwa zawodowego jakie oferujemy! Przeprowadzimy konsultacje z pracownikami, pomożemy w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych i przygotujemy pracowników do rozmów kwalifikacyjnych. Udzielimy wskazówek do podejmowania działań zmierzających do efektywnego funkcjonowania na rynku pracy, zdiagnozujemy potencjał i predyspozycje zawodowe pracowników z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych.

Szkolenia BHP i odzież

Przeprowadzamy szkolenia BHP wstępne(instruktaż ogólny i stanowiskowy) i okresowe dla pracowników. Szkolenia przeprowadzane przez specjalistów w siedzibie naszej firmy. Każde szkolenie kończy się egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu. Zapewniamy odzież specjalistyczną dla pracowników. Zapytaj o szczegóły.

Jak możemy Ci pomóc?