Usługi

Rekrutacja

Rekrutacja specjalistów, kadry wysokiego i średniego szczebla

Pomagamy firmom znaleźć najlepszych pracowników o pożądanych kompetencjach i profilu. Działamy jako strategiczny partner, tworząc spersonalizowane strategie rekrutacyjne dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi i metod, zapewniamy wsparcie w organizacji rozmów kwalifikacyjnych i badania rynku. Skrócimy i uprościmy proces rekrutacji, a przy tym zwiększymy skuteczność zatrudnienia. Rekrutujemy także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością – poznaj korzyści dla swojej firmy.

Rekrutacja pracowników

Na podstawie perfekcyjnej znajomości rynku oraz fachowej wiedzy na temat zasobów ludzkich świadczymy usługi z zakresu specjalistycznych rekrutacji. Przede wszystkim pomagamy firmom pozyskać odpowiednich kandydatów poprzez bezpośrednie dotarcie do nich, z wykorzystaniem najbardziej efektywnych metod, które dopasowane są do potrzeb Twojej organizacji. Posiadamy także własną bazę kandydatów i sieć kontaktów, dzięki czemu możemy pochwalić się wysoką skutecznością i szybką realizacją procesu rekrutacyjnego.

Powiedz nam, jakiego pracownika szukasz, a my zajmiemy się resztą.

Wykorzystaj nasze kontakty i uzupełnij swoje kadry. Potrzebujesz talentów z rynku? Wiemy, jak do nich dotrzeć. Nasze metody oceny zapewniają wysokiej jakości kandydatów. Nie masz czasu lub zasobów na przeprowadzenie skutecznej rekrutacji? Pozwól nam się tym zająć!

Rekrutacja osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Zatrudnianie osób niepełnosprawnych, będące normą w krajach zachodnich, dzięki sprzyjającej polityce państwa stało się popularne również w Polsce. W ostatnich latach przełamane zostały bariery pracodawców i pracowników, dzięki czemu specjaliści dotknięci niepełnosprawnością coraz częściej wzbogacają zespoły dużych i małych firm. Zatrudnienie osoby z orzeczeniem niepełnosprawności niesie możliwość wygenerowania dodatkowych oszczędności, ponieważ uzyskasz zwolnienie z obowiązkowych wpłat na Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych. W niektórych przypadkach można ubiegać się także o refundację części wynagrodzenia. Dodatkowo zatrudnianie niepełnosprawnych pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, pokazując jej otwartość. Nasza agencja zajmuje się pozyskiwaniem oraz selekcją osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Dzięki współpracy z fundacjami, uczelniami i stowarzyszeniami oraz własnym bazom kandydatów sprawnie znajdziemy dla Ciebie osobę o wymaganych kompetencjach.

Stworzenie profilu stanowiska. Redagowanie oraz publikacja ofert pracy. Aktywne wyszukiwanie potencjalnych kandydatów.

Przeprowadzenie selekcji wstępnej kandydatów pod kątem wymagań i kwalifikacji postawionych w zamówieniu.

Przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych skupiając się na weryfikacji kompetencji kandydata. Sprawdzenie referencji.

Przedstawienie najlepszych kandydatów spełniających Twoje kryteria. Ustalenie ostatniego etapu rekrutacji bezpośrednio w Twojej firmie.

Rozliczenie success fee. Tylko za zatrudnionych kandydatów!

Jak możemy Ci pomóc?