Leasing pracowniczy i praca tymczasowa

Kompleksowe przeprowadzenie rekrutacji zgodnie z Państwa oczekiwaniami, zatrudnienie odpowiednich kandydatów i skierowanie ich do Państwa firmy. W każdym momencie można wymienić pracowników.

Przejęcie wszystkich obowiązków kadrowo płacowych, w tym naliczanie i wypłacanie wynagrodzeń pracownikom, naliczanie i odprowadzanie zobowiązań publiczno-prawnych (Zus oraz podatek), pełna obsługa kadrowa pracowników etc.

Redukcja kosztów zatrudnienia nawet o 30% poprzez brak kosztów rekrutacyjnych, obsługi kadrowo płacowej, opłat związanych z PEFRON, ZFŚP i służby BHP w przypadku przekroczenia progów zatrudnionych.

Szybka reakcja w sytuacjach kryzysowych - dostarczamy pracownikówtylko wtedy gdy występuje zapotrzebowanie, w przypadku braku zapo- -trzebowania pracownicy wracają do Agencji. Dajemy możliwość sprawdzenia pracownika przed chęcią związanisię z nim na stałe.

Rozliczanie tylko za przepracowane godziny pracowników!

Praca tymczasowa

W życiu firmy pojawia się wiele sytuacji, w których najkorzystniejsze rozwiązanie stanowi zatrudnienie pracownika tymczasowego. Wtedy właśnie najwygodniej jest sięgnąć po pomoc agencji pracy Level Work. Z nami nie musisz przeprowadzać długotrwałych procesów rekrutacji i masz dostęp do bazy kandydatów gotowych do natychmiastowego podjęcia pracy. Odciążycie w ten sposób dział HR swojej firmy oraz szybko zareagujecie na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa.

Nie tylko na wakacje

Praca tymczasowa najczęściej sprawdza się w okresie wakacyjnym, kiedy to część naszych stałych pracowników przebywa na urlopie, w trakcie zwolnień lekarskich czy urlopów macierzyńskich, a także w kluczowych dla firmy sezonach. Pracodawcy równie chętnie korzystają z pomocy agencji pracy tymczasowej, kiedy potrzebują zastąpienia pracownika niespełniającego oczekiwań osobą o odpowiednich kwalifikacjach. Nasi klienci szczególnie cenią sobie odciążenie od obowiązków kadrowo-płacowych oraz możliwość poznania pracownika przed zatrudnieniem go na stałe.