Rekrutacja

Rekrutacja pracowników 

Powierzając w nasze ręce rekrutację pracownika, zyskujesz pewność, że zaangażujemy się w poszukiwania na każdym etapie, dokładając wszelkich starań, by zaproponowany kandydat w pełni odpowiadał potrzebom Twojej firmy. Pomożemy sprecyzować oczekiwania, dzięki czemu stworzymy odpowiednią ofertę pracy oraz zajmiemy się jej publikacją. Następnie przeanalizujemy dokumenty aplikacyjne oraz wyselekcjonujemy kandydatów, z którymi przeprowadzimy rozmowy kwalifikacyjne. Sprawdzimy referencje oraz przedstawimy najlepszych aplikantów. Proponujemy również rozwiązanie Try&Hire, w ramach którego zatrudnimy pracownika na okres próbny w Level Work. Oferujemy rozwiązania służące Twojej wygodzie i komfortowi. Proces rekrutacji wymaga ogromnego zaangażowania i znacznego nakładu czasu. Dlatego też warto powierzyć obowiązki z nim związane profesjonalnej firmie rekrutacyjnej, która mając wiedzę z zakresu doradztwa personalnego i doświadczenie w selekcji pracowników, sprawnie pozyska odpowiedniego kandydata do Twojego zespołu.

Stworzenie profilu stanowiska. Redagowanie oraz publikacja ofert pracy. Aktywne wyszukiwanie potencjalnych kandydatów.

Przeprowadzenie selekcji wstępnej kandydatów pod kątem wymagań i kwalifikacji postawionych w zamówieniu.

Przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych skupiając się na weryfikacji kompetencji kandydata. Sprawdzenie referencji.

Przedstawienie najlepszych kandydatów spełniających Twoje kryteria. Ustalenie ostatniego etapu rekrutacji bezpośrednio w Twojej firmie.

Rozliczenie success fee. Tylko za zatrudnionych kandydatów!

Rekrutacja osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Zatrudnianie osób niepełnosprawnych, będące normą w krajach zachodnich, dzięki sprzyjającej polityce państwa stało się popularne również w Polsce. W ostatnich latach przełamane zostały bariery pracodawców i pracowników, dzięki czemu specjaliści dotknięci niepełnosprawnością coraz częściej wzbogacają zespoły dużych i małych firm. Zatrudnienie osoby z orzeczeniem niepełnosprawności niesie możliwość wygenerowania dodatkowych oszczędności, ponieważ uzyskasz zwolnienie z obowiązkowych wpłat na Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych. W niektórych przypadkach można ubiegać się także o refundację części wynagrodzenia. Dodatkowo zatrudnianie niepełnosprawnych pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, pokazując jej otwartość. Nasza agencja zajmuje się pozyskiwaniem oraz selekcją osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Dzięki współpracy z fundacjami, uczelniami i stowarzyszeniami oraz własnym bazom kandydatów sprawnie znajdziemy dla Ciebie osobę o wymaganych kompetencjach.