Rekrutacja: 515-599-893 Sprzedaż HR: 507-378-143

Jak szukać pracy w Internecie?

Myślisz sobie – przecież to banalnie proste i chyba nikt nie ma z tym problemu. Zaskoczę cię. Dość często słyszę od osób, które dzwonią lub
przychodzą do naszej Agencji Pracy, że nie wiedzą jak i gdzie szukać zatrudnienia za pomocą internetu.

Dlatego poniżej umieściliśmy kilka stron i portali z ofertami pracy.

1. Serwisy społecznościowe
Jeśli szukasz pracy na stanowisku średniego i wyższego szczebla to musisz znać takie portale jak: Goldenline i LinkedIn. Zbuduj sieć kontaktów i stań się widoczny dla potencjalnego pracodawcy. Możesz tam sprawdzić opinie o pracodawcach jak również zapoznać się aktualnymi raportami płacowymi.
Dla osób szukających pracy tymczasowej lub pracy fizycznej dobrym rozwiązaniem będzie poszukanie ofert pracy na Facebooku, które coraz częściej się tam pojawiają. Są tam nawet grupy związane z pracę w konkretnym zawodzie lub mieście np. Operatorzy Wózków Widłowych, Praca Warszawa, Praca Trójmiasto itp.

2. Wyszukiwarki ofert pracy
Bez wątpienia najpopularniejszą i największą wyszukiwarką ofert pracy jest pracuj.pl. Strona posiada również swój własny kreator CV, z którego warto skorzystać. Praca.pl to również wyszukiwarka ofert pracy, posiadająca dział z poradami na temat rynku pracy. Można również zapisać się na subskrypcję ofert pracy, aby otrzymywać wybrane specjalnie pod profil konkretnej osoby ogłoszenia na adres mailowy. Trovit.pl – łatwe wyszukiwanie ofert pracy. Nie trzeba czytać długiej listy ogłoszeń. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę stanowisko i miasto, a pojawią się najtrafniejsze wyniki.
Lento.pl aktualnie posiadają 112864 ogłoszeń w kategorii praca – warto tam zajrzeć. Jobs.pl to chyba jeden z najstarszych polskich serwisów z ogłoszeniami o pracę. Oprócz ofert pracy znajdziesz tu artykuły o tematyce poradnikowej, dotyczącej prawa pracy i aktualności z rynku pracy. Olx.pl popularny serwis z różnymi ogłoszeniami. Jeśli szukasz pracy w gastronomii, obsłudze klienta lub sprzedaży – sprawdź tam. Gumtree.pl – większość
ofert to praca w gastronomii, recepcji czy też call center. Jednakże kandydaci, którzy szukają pracy w branży kreatywnej też powinni tam zajrzeć.

Szukasz pracy? Zobacz nasze propozycje w zakładce „ Oferty pracy”.
Nie znalazłeś interesującej oferty? Umieść swoją aplikację w naszym banku CV, a znajdziemy dla Ciebie wymarzoną pracę! Link poniżej.
https://app.hrappka.pl/offer/view/24336f3236f93517a4b95f9796d8fdd3/29579?lang=pl

Level Work

ul. Barkocińska 6 wejście A
03-543 Warszawa
e-mail: biuro@levelwork.pl

 

Rekrutacja – pokój nr 5  tel. 515-599-882
Sylwia tel. 515-599-893
Olga tel. 698-537-855
e-mail: rekrutacja@levelwork.pl

 

Dział sprzedaży HR:
Edyta tel. 507-378-143
edyta.ksiezyk@levelwork.pl